
Додатковий радіатор охолодження Audi A3 8V, Seat Leon 2012-2019, Skoda Octavia A7, VW Golf VII, 5Q0121251EL
- Немає в наявності
- Код: 149662
3 785,79 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження додатковий NRF 5Q0121251EL для Audi, Seat, Skoda, VW
- Виробник: NRF
- Країна виробництва: Японія
- Артикул: 5Q0121251EL; 59216
Сумісність з автомобілями
- Audi A3 (8V) 2012-2020
- Seat Leon (5F) 2012-2019
- Skoda Octavia (A7/5E) 2013-2020
- Volkswagen Golf VII (5G) 2012-2020
Крос-номери (аналоги)
- VAG 5Q0121251EL
- AVA VWA5247
- HELLA 8MK 376 755-731
- MAHLE CR 1000 000S
- BEHR 8MK376755731
Переваги радіаторів NRF
- Висока якість матеріалів та зборки, відповідність оригінальним стандартам.
- Сучасні технології виробництва, що забезпечують довговічність та надійність.
- Чудова теплоотдача та ефективне охолодження двигуна.
- Широкий асортимент та наявність продукції для більшості популярних моделей авто.
- NRF — світовий лідер у виробництві систем охолодження з більш ніж 90-річним досвідом.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5Q0121251EL, 59216 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 5Q0121251EL;59216 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Touran, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti |
- Ціна: 3 785,79 ₴


