
Радіатор охолодження VW Caddy II, Polo, Seat Cordoba, Ibiza, Inca (Nissens) 1995-2004 6K0121253M
- Немає в наявності
- Код: 156443
2 254,74 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Caddy II, Polo, Seat Cordoba, Ibiza, Inca (Nissens) 6K0121253M
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 1H0121253A; 1H0121253AK; 652441
Сумісні моделі автомобілів та роки випуску:
- VW Caddy II (1995-2004)
- VW Polo (1994-2002)
- Seat Cordoba (1993-2002)
- Seat Ibiza (1993-2002)
- Seat Inca (1996-2003)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Valeo 730198
- Behr 8MK376711-321
- Hella 8MK376711-321
- Febi Bilstein 100246
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1H0121253A, 1H0121253AK, 652441 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 1H0121253A;1H0121253AK;652441 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Inca, Ibiza |
- Ціна: 2 254,74 ₴

