Акція!

Радіатор охолодження води Lexus ES350 2013-2018 FPS 1640031850
- Немає в наявності
- Код: 158028
8 874,88 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження (вода) Lexus ES350 2013-2018 1640031850 (FPS)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 1640036260; 1640036270; 646935
Сумісні моделі автомобілів:
- Lexus ES350 (2013-2018)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- 1640036260 (Denso)
- 1640036270 (Nissens)
- 646935 (Valeo)
- 16400-36260 (Mitsubishi)
- 16400-36270 (Mitsubishi)
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1640036260, 1640036270, 646935 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 1640036260;1640036270;646935 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 768 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | ES |
- Ціна: 8 874,88 ₴



