Акція!

Радіатор охолодження Kia Ceed 2015-2018 1.6 T Nissens 25310A2000
- В наявності
- Код: 138981
10 049,37 ₴
9 044,43 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Kia Ceed 15-18 1.6 T (Nissens) 25310A2000
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 25310A2000; 66775
Сумісні моделі автомобілів:
- Kia Ceed 2015-2018 1.6 T
- Kia Ceed SW 2015-2018 1.6 T
- Kia ProCeed 2018 1.6 T
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Mahle 016 000 000 000
- Behr 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 25310A2000, 66775 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 25310A2000;66775 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 465 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed, Ceed |
- Ціна: 9 044,43 ₴


