
Радіатор конденсатора Ford Ecosport, Fiesta VII, Puma, Tourneo Courier NRF 2113906, H1BH19710AB
- Немає в наявності
- Код: 130288
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Конденсатор Ford Ecosport, Fiesta VII, Puma, Tourneo Courier (NRF) 2113906, H1BH19710AB
Виробник: NRF
Країна: Японія
Артикул: 2113906; 350482
Сумісність з автомобілями
- Ford Ecosport (2013 - н.в.)
- Ford Fiesta VII (2008 - 2017)
- Ford Puma (2019 - н.в.)
- Ford Tourneo Courier (2014 - н.в.)
Крос-номери (аналоги)
- VALEO 700123
- BEHR 8FC 351 300-121
- MAHLE 8MK 376 721-121
- Hella 8FC 351 300-121
Переваги бренду NRF
NRF - це надійний виробник автозапчастин, який пропонує високоякісні радіатори та конденсатори. Переваги продукції NRF:
- Використання сучасних технологій та матеріалів
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва
- Довговічність та надійність виробів
- Широкий асортимент запчастин для різних марок автомобілів
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2113906, 350482 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 2113906;350482 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 521 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Transit Courier, Courier, H-1 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

