Акція!

Радіатор охолодження турбіни Ford Focus IV 2018-2021 ECOBOOST Nissens 2214003
- В наявності
- Код: 130355
7 452,59 ₴
6 707,33 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження турбіни Ford Focus IV 1.0/1.5 ECOBOOST (Nissens) 2214003
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 961504
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Focus IV 1.0 ECOBOOST (2018 - дотепер)
- Ford Focus IV 1.5 ECOBOOST (2018 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Mahle 100100
- Behr Hella 8MK376711-001
- Febi Bilstein 100100
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Сучасні технології виробництва та строгий контроль якості на всіх етапах.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 961504 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 961504 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 189 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
- Ціна: 6 707,33 ₴

