Акція!

Радіатор обігрівача Renault Megane IV, Kadjar, Scenic IV (Nissens) 271154677R 2016-2023
- В наявності
- Код: 148150
2 986,37 ₴
2 538,41 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалення Renault Megane IV, Kadjar, Scenic IV (Nissens) 271154677R
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 707199
Сумісні моделі автомобілів:
- Renault Megane IV (2016 - 2021)
- Renault Kadjar (2015 - 2021)
- Renault Scenic IV (2016 - 2021)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820100
- Behr Hella 8MK376711-001
- Mahle 2140001
- Febi Bilstein 100195
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує тривалий термін служби.
- Позитивні відгуки від клієнтів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 707199 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 707199 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 148 мм |
| Ширина ядра радіатора | 201 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane, Renault Megane |
- Ціна: 2 538,41 ₴

