
Радіатор охолодження VW Golf II, Jetta II 1983-1991 1.6 бенз, без кондиціонера (Nissens) 191121253L
- Немає в наявності
- Код: 156424
1 663,20 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Golf II, Jetta II 8391 1.6 бенз, без кондиціонера (Nissens) 191121253L
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 651811
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Golf II (1983-1992)
- VW Jetta II (1984-1992)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730016
- Behr 8MK 376 711-321
- Hella 8MK 376 711-321
- Febi Bilstein 100032
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 651811 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 651811 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Jetta, Golf |
- Ціна: 1 663,20 ₴

