Акція!

Радіатор охолодження Audi A4 B9, Q5 2017- , A6 C8, A7, A8 D5, Q7, Q8, VW Touareg (Nissens) 8W0121251L
- В наявності
- Код: 122485
7 681,89 ₴
6 913,70 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi A4 B9, Q5 17-, A6 C8, A7, A8 D5, Q7, Q8, VW Touareg (Nissens) 8W0121251L
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606573
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi A4 B9 (2015 - н.в.)
- Audi Q5 (2017 - н.в.)
- Audi A6 C8 (2018 - н.в.)
- Audi A7 (2018 - н.в.)
- Audi A8 D5 (2018 - н.в.)
- Audi Q7 (2016 - н.в.)
- Audi Q8 (2018 - н.в.)
- VW Touareg (2018 - н.в.)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr Hella 8MK376711-001
- Mahle 8MK376711-001
- Febi Bilstein 101198
- Vemo V10-99-0001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606573 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606573 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5, Q7, Touareg |
- Ціна: 6 913,70 ₴







