Акція!

Радіатор охолодження VW T6 Transporter 2015-2020 2.0 TDI (Nissens) 7E0121253F
- В наявності
- Код: 156459
8 408,05 ₴
7 567,24 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW T6 Transporter 15-2.0 TDI (Nissens) 7E0121253F
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606088
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Transporter T6 2015-2022 2.0 TDI
- VW Caravelle T6 2015-2022 2.0 TDI
- VW Multivan T6 2015-2022 2.0 TDI
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 8MK376711-321
- Mahle 016 000 000 000
- Febi Bilstein 101198
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606088 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606088 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 710 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
- Ціна: 7 567,24 ₴

