
Радіатор охолодження 2.8D Toyota Land Cruiser Prado 150 2015- (Nissens) 1640030350
- Немає в наявності
- Код: 153490
10 867,41 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження 2.8D Toyota Land Cruiser Prado 150 15- (Nissens) 1640030350
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606071
Сумісні моделі автомобілів:
- Toyota Land Cruiser Prado 150 (2015 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- TY 1640030350
- GRA 1640030350
- VEM 1640030350
- MAH 1640030350
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606071 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606071 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 669 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Land Cruiser |
- Ціна: 10 867,41 ₴

