
Конденсатор кондиціонера Volvo XC90 II 2015-2023 (Nissens) 31338308
- Немає в наявності
- Код: 153822
10 415 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера Volvo XC90 II 2015- (Nissens) 31338308
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940743
Сумісні моделі автомобілів:
- Volvo XC90 II (2015 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Behr 8FC 351 202-221
- Mahle 8MK 376 711-121 >Hella 8FC 351 202-221
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби деталей.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940743 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 940743 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 379 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
- Ціна: 10 415 ₴

