Акція!

Конденсатор кондиціонера Ford Fiesta VI 2013-2017 1.0 ECOBOOST Nissens 1756410
- В наявності
- Код: 130259
6 908,34 ₴
6 217,51 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера Ford Fiesta VI 13-17 1.0 ECOBOOST (Nissens) 1756410
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940528
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Fiesta VI (2008-2017) 1.0 ECOBOOST
- Ford Fiesta VI (2008-2017) 1.6
- Ford Fiesta VI (2008-2017) 1.25
- Ford Fiesta VI (2008-2017) 1.4
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Behr 8FC 351 202-121
- Mahle 8MK 376 721-121
- Hella 8FC 351 202-121
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940528 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 940528 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Fiesta |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Ширина ядра радіатора | 357 мм |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 18.5 мм |
- Ціна: 6 217,51 ₴

