Акція!

Радіатор охолодження Ford Kuga, Escape 1.6 ECOBOOST / 2.0 TDCI 2013-2016 (Nissens) 1786806
- В наявності
- Код: 130161
5 782,83 ₴
5 204,55 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Kuga, Escape 1.6 ECOBOOST / 2.0 TDCI 2013-2016 (Nissens) 1786806
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 66863
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Kuga 1.6 ECOBOOST (2013-2016)
- Ford Kuga 2.0 TDCI (2013-2016)
- Ford Escape 1.6 ECOBOOST (2013-2016)
- Ford Escape 2.0 TDCI (2013-2016)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 377.200.001
- Mahle 016 000 0001
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Гарантія на продукцію, що підтверджує довіру до бренду з боку споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66863 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 66863 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
- Ціна: 5 204,55 ₴


