Акція!

Радіатор охолодження Volkswagen Jetta VI 2010-2018 (Polcar) 5C0121251D
- Немає в наявності
- Код: 101726
2 528 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Jetta 6 10-18 (Polcar) 5C0121251D
Виробник: Polcar
Країна: Тайвань
Артикул: Abakus 0530170069; Borsehung B18839; Hella 8MK376733664; Koyorad PL452994; Mahle CR816000S; NRF 59057; Nissens 65296; Polcar 9503081; Profit 17400024; VAG 5C0121251D; Volkswagen 5C0121251E; Віка 11210823001.
Сумісність з моделями автомобілів
- Volkswagen Jetta VI (2010-2018)
Крос-номери (аналоги) інших брендів
- Abakus 0530170069
- Borsehung B18839
- Hella 8MK376733664
- Koyorad PL452994
- Mahle CR816000S
Переваги бренду Polcar
Polcar - це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Усі радіатори охолодження Polcar проходять строгий контроль якості та відповідають міжнародним стандартам. Використання сучасних технологій і матеріалів забезпечує надійність і довговічність виробів. Політика компанії спрямована на задоволення потреб клієнтів, що робить їх продукцію відмінним вибором для заміни оригінальних запчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polcar |
| Кросс-номери | Abakus 0530170069; Borsehung B18839; Hella 8MK376733664; Koyorad PL452994; Mahle CR816000S; NRF 59057; Nissens 65296; Polcar 9503081; Profit 17400024; VAG 5C0121251D; Volkswagen 5C0121251E; Вика 11210823001 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
- Ціна: 2 528 ₴


