
Інтеркулер (охолодження турбіни) Renault Megane II 2002-2010 (Nissens) FP 56 T103
- Немає в наявності
- Код: 148172
4 073,31 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтеркулер (охолодження турбокомпресора) Renault Megane II (Nissens) FP 56 T103
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 96728
Сумісні моделі автомобілів:
- Renault Megane II (2002-2009)
- Renault Scenic II (2003-2009)
- Renault Grand Scenic II (2004-2009)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Behr 8FC 351 202-001
- Hella 8MK 376 711-001
- Mahle 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби деталей.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96728 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 96728 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Renault Megane |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 187 мм |
| Довжина ядра радіатора | 586 мм |
- Ціна: 4 073,31 ₴


