
Радіатор охолодження Audi / Skoda / Seat / VW (NRF) FP 64 A473 2006-2010
- Немає в наявності
- Код: 149680
1 665,92 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi / Skoda / Seat / VW (NRF) FP 64 A473
Виробник: NRF
Країна: Японія
Артикул: 53405
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi A3 (1996-2003)
- Audi A4 (1995-2001)
- Skoda Octavia (1996-2010)
- Seat Leon (1999-2005)
- VW Golf IV (1997-2006)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 8MK 376 711-321
- Mahle 8MK 376 711-321
- Hella 8MK 376 711-321
Переваги бренду NRF:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53405 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 53405 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea, A4 |
- Ціна: 1 665,92 ₴


