
Радіатор обігрівача Peugeot 405 1992-1996 (Polcar) 644858
- Немає в наявності
- Код: 101270
1 019 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Peugeot 405 1992-1996 (Polcar) 644858
Радіатор обігрівача Peugeot 405 1992-1996 від виробника Polcar — це надійна та якісна деталь, що забезпечує ефективне обігрівання салону вашого автомобіля. Виготовлений на Тайвані, цей радіатор відповідає високим стандартам якості та довговічності.
Сумісні моделі автомобілів:
- Peugeot 405 (1992-1996)
Крос-номери (аналоги):
- KALE 346305
- Magneti Marelli 350218202000
- Mahle AH42000S
- NRF 58629
- Nissens 72935
Переваги бренду Polcar:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби деталей.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polcar |
| Кросс-номери | KALE 346305; Magneti Marelli 350218202000; Mahle AH42000S; NRF 58629; Nissens 72935; Peugeot 644877; Profit 17600091; SATO tech H21210; Thermotec D6P002TT; Valeo 883976; Van Wezel 40006100 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405, Peugeot 405 |
- Ціна: 1 019 ₴


