Акція!

Радіатор охолодження Audi 100/200 MT/AT 1976-1990 (Van Wezel) 431121251C
- В наявності
- Код: 160222
2 620,47 ₴
2 227,40 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi 100/200 MT/AT 76-90 (Van Wezel) 431121251C
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Audi 431121251C; NRF 51311; Nissens 604551; Profit PR0012A6; Thermotec D7A032TT; Van Wezel 3002019
Сумісність
Цей радіатор охолодження підходить для наступних моделей автомобілів:
- Audi 100 (1976-1990)
- Audi 200 (1976-1990)
Крос-номери (аналоги)
- NRF 51311
- Nissens 604551
- Profit PR0012A6
- Thermotec D7A032TT
- Van Wezel 3002019
Переваги бренду Van Wezel
Van Wezel - це відомий виробник автозапчастин, який пропонує високоякісні радіатори та інші компоненти для автомобілів. Основні переваги:
- Висока якість матеріалів та зборки
- Довговічність та надійність продукції
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів
- Конкурентоспроможні ціни
- Постійне оновлення та покращення продукції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Audi 431121251C; NRF 51311; Nissens 604551; Profit PR0012A6; Thermotec D7A032TT; Van Wezel 3002019 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 2 227,40 ₴


