
Радіатор обігрівача VW LT 1996-2005, Mercedes Sprinter 1996-2005 (Nissens)
- Немає в наявності
- Код: 156573
1 543,97 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача VW LT 96-05, Mercedes Sprinter 96-05 (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 73941
Сумісні моделі автомобілів:
- Volkswagen LT (1996-2005)
- Mercedes Sprinter (1996-2005)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820020
- Behr 8MK 376 711-321
- Hella 8MK 376 711-321
- Febi Bilstein 101032
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи обігріву.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73941 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 73941 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 345 мм |
| Ширина ядра радіатора | 181 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 1 543,97 ₴


