
Радіатор охолодження VW Golf I / Jetta I / Passat B2 (Nissens) FP 1974 A441-X
- Немає в наявності
- Код: 156412
1 979,41 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Golf I / Jetta I / Passat B2 (Nissens) FP 74 A441-X
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 651911
Сумісні моделі автомобілів та роки випуску:
- Volkswagen Golf I (1974-1983)
- Volkswagen Jetta I (1979-1984)
- Volkswagen Passat B2 (1980-1988)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Valeo 700198
- Behr 8MK 376 711-321
- Mahle 016 000 000 000
- Febi Bilstein 100 052
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність та ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 651911 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 651911 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Jetta |
- Ціна: 1 979,41 ₴

