
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti 2003-2013, Daewoo Nexia N150 2008- (мех. КПП) Nissens
- Немає в наявності
- Код: 125259
2 857,67 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti 2003-2013, Daewoo Nexia N150 2008- (механічна коробка передач) (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 61633
Сумісні моделі автомобілів:
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Mahle 100 000 000 000
- Behr 8MK 376 711-001
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61633 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 61633 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti, Nexia |
- Ціна: 2 857,67 ₴

