
Радіатор охолодження Hyundai/Kia NISSENS FP 32 A677 2006-2010
- Немає в наявності
- Код: 134717
1 698,43 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Hyundai / Kia (NISSENS) FP 32 A677
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 67493
Сумісні моделі автомобілів:
- Hyundai Accent (2000-2006)
- Hyundai Elantra (2001-2006)
- Kia Cerato (2004-2008)
- Kia Spectra (2000-2006)
- Hyundai Tucson (2004-2010)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 377.200.001
- Mahle 8MK 376 711-121
- Febi Bilstein 100246
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент радіаторів та інших компонентів для різних марок автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів для підвищення надійності та довговічності.
- Перевірка кожного виробу на відповідність вимогам OEM.
- Довгий термін служби та відмінна продуктивність в будь-яких умовах експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67493 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 67493 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 377 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Ширина ядра радіатора | 660 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Tiburon, Coupe, Kia Cerato, Accent, Tucson, Spectra |
- Ціна: 1 698,43 ₴

